WebyW.cz

Není třeba chodit kolem horké kaše.
Profi web nyní začíná na

9 800 Kč

Co je v ceně?

Zkonzultujeme projekt se zaměřením na vaše specifika
V klidu spolu projdeme vizuální i marketingovou podobu webu a najdeme hlavní výhody, na které se zaměřím.
Připravím stránky na míru
Do rozpočtu se vejde: poutavá úvodní stránka, 3 informační stránky blíže představující vaše produkty nebo služby a kontaktní stránka.
Nainstaluji redakční systém WordPress
Díky němu pro vás bude úprava stránek hračka. Po dohodě můžu nastavit základní měření návštěvnosti, které je plně v souladu s GDPR.
Bezproblémové zobrazení na mobilu
Mimořádnou péči věnuji tomu, aby web vypadal dobře i na mobilech, protože s nimi lidé tráví stále více času. Vývojáři takové stránky označují jako responzivní.
Aby vás vyhledávače našly
Postarám se o technické SEO, které pomáhá internetovým vyhledávačům jako je Google a Seznam. V případě zájmu pomůžu s registrací firemního profilu na Firmy.cz a Google.
Nepodceňuji zabezpečení
Samozřejmostí je pro mě nastavení protokolu HTTPS a dodatečné zabezpečení redakčního systému. Navíc vám v případě zájmu můžu nastavit dvoufázové ověřování.
Je to pro vás španělská vesnice? Mrkněte na slovník pojmů, nebo se mi ozvěte. Rád vám poradím.
Neváhejte mě kontaktovat

Často klienty zajímá

Určitě nemusíte mít hotové texty, které chcete dát na web. Je ale rozhodně dobré mít připravenou základní představu, co by na webu nemělo chybět, od čehož se můžeme odrazit. V klidu to spolu můžeme probrat a pomůžu vás nasměrovat.
Osobní schůzka není nutná, klidně můžeme Vaši představu probrat po telefonu nebo emailem. Pokud Vám více vyhovuje osobní jednání, můžu se za vámi zastavit v Olomouci, Prostějově a blízkém okolí.
Samozřejmě, za vyřízení domény a hostingu si neúčtuji nic navíc. Doména CZ vyjde na 175 Kč a poplatek technickému poskytovateli za hosting vyjde ve většině případů se slevou na 389 Kč.
Rychlost závisí na rozsahu webu a také na rychlosti dodání podkladů. Pokud jde vše hladce, může být web o 5 stránkách hotový zhruba za týden.
Pokud web nepotřebujete expresně, rád připravím základní návrh designu a rozvržení ke schválení. Poté, než web dokončím, vám samozřejmě pošlu odkaz, abyste si jej mohli v klidu celý projít, přičemž máme prostor stránky doladit.

Co si můžeme domluvit navíc?

Ladící vizitky
Připravím grafiku vašich vizitek, která bude ve stejném designu jako vaše stránky.
Napíšu vám poutavé texty
Soustředím se spíš na kratké až středně dlouhé texty, které zákazníky nenudí a navíc berou ohled na SEO. Profíci to označují jako Copywriting.
Můžu být váš správce
Ušetřím vám čas a budu spravovat web po jeho dokončení. Důležité jsou i průběžné aktualizace redakčního systému WordPress.
Kamarádím se s Photoshopem
Díky tomu mohu upravit vámi dodané grafické podklady podle potřeby.
Více různorodého obsahu
Zapracuji na rozsáhlejším webu s dynamickými sekcemi. Díky nim je jednoduchá správa většího množství služeb, produktů, položek jídelníčku atd.
Profesionální měření
Nastavím měření návštěvnosti Google Analytics 4 spolu s Cookie lištou, která je pro plnou funkčnost nezbytná.
Něco vám tu chybí?
Dejte mi vědět, podívám se na to 😉
Cena těchto dodatečných služeb je kalkulována individuálně dle konkrétního zadání.
magic-wandlockuserssmartphonemagnifierchevron-downquestion-circle