WebyW.cz

Zdravím, jsem Jakub Walla a vytvořím vám
profi web na míru

Zaměřuji se především na to, aby web plnil svůj účel. Pěkných stránek jsou dneska mraky, ale dokážou víc, než jen na moment zaujmout? Dokážou odpovědět na problémy anebo požadavky návštěvníků?
Nebojte, v klidu to probereme osobně v Olomouci a okolí, po telefonu nebo online a na základě toho připravím webové stránky přesně na míru vašemu projektu.
Stránky na míru
Žádná zkopírovaná šablona, aby váš web byl prakticky stejný jako desítky dalších a vůbec nereflektoval potřeby vás a vašich zákazníků.
Více než 10 let zkušeností
Webové stránky a online marketing jsou dlouhodobě mou profesní náplní. Díky tomu dokážu skloubit design a marketing tak, aby spolu tvořily účinný celek.
Jasně daná spolupráce
Než si plácneme, tak spolu vše v klidu probereme a budete přesně vědět, co očekávat. Přehled o tom, na čem všem se můžeme domluvit, si uděláte v ceníku.
Úpravy textů jsou hračka
Až bude web hotový, nejste jen odkázáni na mě. Využívám redakční systém WordPress a jeho administraci upravuji pro co největší uživatelskou přívětivost.

Jak to dělám?

Něco jsem nabral na výšce, ale pořádnou školou byla dlouholetá praxe ve velkém olomouckém eshopu s elektronikou. Usilovně dbám na to, abych se stále zdokonaloval a vnímal nové trendy, protože internetové prostředí je nestále v pohybu. Při práci se držím několika zásadních bodů. Více o tom, jak pracuji
Případně můžete rovnou skočit do ceníku, abyste věděli, co můžete očekávat:

Co o spolupráci se mnou říkají klienti?

Bc. Natálie Vymětalová, DiS.
Pana Wallu jsem oslovila na tvorbu mých webových stránek a byla jsem z naší spolupráce nadšená. Byl rychlý, flexibilní a měl dobré nápady a postřehy. Vřele doporučuji všem, co chtějí profesionální internetové stránky s přidanou hodnotou. Byla s ním radost spolupracovat!
Petra Hammer Papajová
Rychlá reakce, příjemná domluva, výborné nápady a precizní realizace webových stránek, vizitek, letáčků a reklamy na oplocení. Okamžité zapracování úprav, skvělý výsledek práce. Za mě spokojenost a mohu jen doporučit.
Jakub Kapoun
Pan Walla nám pomohl se všemi aspekty webových stránek a s výsledkem jsme velmi spokojeni. Myslím, že se mu podařilo dokonale zachytit tu pohodu v nádherném prostředí CHKO Beskydy, kvůli které se hosté do našeho penzionu rádi vracejí.