WebyW.cz

Reference mé tvorby

To, co vidíte na internetu, je jen poslední dílek skládačky. Svoje reference rozvádím trochu více do podrobna, abych vám dal nahlédnout na svůj tvůrčí proces.

Svatba.love

Rozsáhlý projekt, který snoubí prezentaci svatebních služeb s technickým řešením svatebních webů a online plánovačů. Design se drží nejnovějších svatebních trendů a v tomto případě není na škodu větší zastoupení fotek z profi fotobank, jelikož perfektně zapadají do idealistického pojetí svateb. » Navštívit stránky
Hlavním cílem technického řešení bylo najít ideální kompromis široké palety možností a jednoduchosti ovládání. Výsledkem jsou služby, které zvládne ovládat každý a opravdu šetří čas snoubencům.
Za zmínku stojí i šest předpřipravených designů svatebních webů, které mohou zákazníci využít. » Prohlédnout

ZERAFILM

Tato kreativní parta má rozhodně co ukázat, což jsem chtěl dát pořádně na odiv. Na hlavní stránce tedy návštěvníky na počítači uvítá sestřih nejlepších záběrů. Videa v různé podobě doplňují skoro všechny stránky, a tak není návštěvník zahlcen celou "filmografií" najednou. 
Co se týče designu, měl šéf ZERAFILMu jasnou představu, kterou jsme společnými silami rozvedli, abych ji pak v plné parádě mohl přivést k životu. » Navštívit stránky

Fotbal Dub nad Moravou

Srdcaři se spoustou aktivit, o kterých je potřeba dát náležitě vědět. To se odráží v technickém řešení webu umožňujícím snadnou správu tabulky výsledků, programu zápasů, aktualit, prezentaci týmů a dalších důležitých informací.
Zpracoval jsem nové logo týmu do něhož jsou vneseny tři pruhy z dresů, které zároveň znázorňují rychle letící míč. Logo je propojené i s Dubem nad Moravou díky stejnému tvaru, jako má znak obce. Určitě nemůže chybět ani rok založení.
V designu webu jsem se držel zadané černobílé kombinace, kterou jsem oživil zlatými doplňky. Kruhové prvky pak nápadně evokují fotbalový míč. » Navštívit stránky

Chata Pulčiny 43

Pulčín jsem navštívil pracovně, abych udělal fotky a krátká videa. Jakmile jsem nasál tamní pohodou atmosféru, bylo jasné, že je třeba tento pocit přenést i na stránky. Nápomocná je mi v tomto směru přírodní zelená barva webu, jemné křivky připomínající okolní výhledy na hornatý terén a také videa.
První video se zobrazí hned na hlavní stránce (na PC) a nabízí mimořádná panoramata. Další videa jsou pak v detailu ubytování, kde je doprovází ta správná klidná hudba.
Realizace zahrnovala kompletní služby včetně copywritingu a úpravy fotek i videí. » Navštívit stránky

Finanční poradenství Natálie Vymětalová

Finanční poradenství je pro mnoho lidí španělská vesnice. Proto jsem se soustředil na to, aby tyto stránky jasně představily, co vlastně mohou přinést zákazníkům. Moje stylistická korektura textů měla za cíl texty trochu odlehčit, ale při tom zachovat vážnost, které si dané téma vyžaduje.
V designu jsem se nebál použít žluté odstíny, které web příjemně prozářily. Při bližším pohledu si v pozadí vybraných prvků všimnete vzoru listů, který odkazuje na motiv používaný na různých certifikátech. » Navštívit stránky

Kosmetika PHP

Se zadavatelkou jsme se dohodli na využití odvážné červené, která se v kombinaci s luxusní černou skvěle hodí ke kosmetickým službám. Navíc mají stránky určitou podobnost s již existujícími tištěnými materiály, což vytváří jednotnou prezentaci.
Do designu jsem přes tenké rovné linky vtiskl preciznost, která se od kosmetiček očekává. Jemný vzor mořských vln v pozadí pak odkazuje na používanou mořskou kosmetiku.
Nadto jsem pro stránky vytvořil logo rovněž připomínající mořskou tématiku a prováděl úpravu pár fotek. » Navštívit stránky

Svatební Auta.cz

Na tomto projektu jsem měl docela volné pole působnosti, a tak jsem se mohl pořádně vyřádit - od výběru domény, přes psaní textů, úpravu fotek až po nasazení poptávkového formuláře.
Prostě snová služba, na jejíž propagaci bylo radost se podílet. » Navštívit stránky

EnDot Power

Zde byl hlavní důraz na čistotu designu. Můžu se zadavateli plně  souhlasit, že žádné krucánky by k danému tématu nepasovaly. Jelikož jsem společnosti vytvářel i logo, mohl jsem jej rovnou hravě zasadit do designu, což web příjemně oživilo. » Navštívit stránky
Úpravu stránek zjednodušují a zrychlují předpřipravené bloky, takže třeba tvorba seznamu dotačních programů je hračka.