WebyW.cz

Reference mé tvorby

To, co vidíte na internetu, je jen poslední dílek skládačky. Svoje reference tedy připravuji spíše do podoby krátké případové studie, abych vám dal více nahlédnout na svůj tvůrčí proces.

Chata Pulčiny 43

Pulčín jsem navštívil pracovně, abych udělal fotky a krátká videa. Jakmile jsem nasál tamní pohodou atmosféru, bylo jasné, že je třeba tento pocit přenést i na stránky. Nápomocná je mi v tomto směru přírodní zelená barva webu, jemné křivky připomínající okolní výhledy na hornatý terén a také videa.
První video se zobrazí hned na hlavní stránce a nabízí mimořádná panoramata. Další videa jsou pak v detailu ubytování, kde je doprovází ta správná klidná hudba.
Realizace zahrnovala kompletní služby včetně copywritingu a úpravy fotek i videí. » Navštívit stránky

Kosmetika PHP

Se zadavatelkou jsme se dohodli na využití odvážné červené, která se v kombinaci s luxusní černou skvěle hodí ke kosmetickým službám. Navíc mají stránky určitou podobnost s již existujícími tištěnými materiály, což vytváří jednotnou prezentaci.
Do designu jsem přes tenké rovné linky vtiskl preciznost, která se od kosmetiček očekává. Jemný vzor mořských vln v pozadí pak odkazuje na používanou mořskou kosmetiku.
Nadto jsem pro stránky vytvořil logo rovněž připomínající mořskou tématiku a prováděl úpravu pár fotek. » Navštívit stránky

Svatební web

Svatba je jedna z nejdůležitějších událostí, a tak si zaslouží vlastní stránky! Navíc obsahují spoustu užitečných funkcí, které usnadní celou organizaci. Nejenže odpadnou dotazy, kdy se hosté mají kam dostavit. K tomu mohou přes formulář potvrdit svou účast a rezervovat si svatební dary, které si snoubenci sami vybrali.
V designu jsem se soustředil na obrovské fotky. Na svatbě se přeci jen dává značný důraz, aby vše vypadalo perfektně. Barvy jsem stylizoval podle úvodní fotky, nicméně jsem na ukázku přidal funkci, která umožňuje web přebarvit.
Na ukázkové stránce je smyšlený pár, jehož fotky jsou z fotobanky. Formuláře zde neodesílají žádná data. » Navštívit ukázkové stránky

Další reference připravuji