WebyW.cz

Zdravím, jsem Jakub Walla a vytvořím vám
profi web na míru

Stránky rozhodně nemají být jen na okrasu

Pokud chci udělat opravdu parádní webovky, je potřeba se na věc podívat z marketingového hlediska. Dokáže váš web odpovědět na problémy anebo požadavky zákazníků? Dokáže je přesvědčit, že nastavená cena je adekvátní, abyste se neobírali o marži?
Nebojte, v klidu to probereme osobně v Olomouci, po telefonu nebo online a na základě toho připravím webové stránky přesně na míru vašemu podnikání.
Stránky na míru
Žádná zkopírovaná šablona, aby váš web byl prakticky stejný jako desítky dalších a vůbec nereflektoval potřeby vás a vašich zákazníků.
Více než 10 let zkušeností
Webové stránky a celkově online marketing jsou dlouhodobě mou profesní náplní. Díky tomu dokážu skloubit design a marketing tak, aby spolu tvořily účinný celek.
Jasně daná spolupráce
Než si plácneme, tak spolu vše v klidu probereme a budete přesně vědět, co očekávat. Přehled o tom, na čem všem se můžeme domluvit, si uděláte v ceníku.
Úpravy textů jsou hračka
Až bude web hotový, nejste jen odkázáni na mě. Využívám redakční systém WordPress a jeho administraci upravuji pro co největší uživatelskou přívětivost.

Jak to dělám?

Něco jsem nabral na výšce, ale pořádnou školou byla dlouholetá praxe ve velkém olomouckém eshopu s elektronikou. Usilovně dbám na to, abych se stále zdokonaloval a vnímal nové trendy, protože internetové prostředí je nestále v pohybu. Při práci se držím několika zásadních bodů. Více o tom, jak pracuji
Případně můžete rovnou skočit do ceníku, abyste věděli, co můžete očekávat: